^ góra

Obszar działania Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania obejmuje 19 gmin powiatu bialskiego.

 

  1. I. Gminy członkowskie:
    1. Biała Podlaska
    2. Drelów
    3. Janów Podlaski
    4. Kodeń
    5. Konstantynów
    6. Leśna Podlaska
    7. Łomazy
    8. Międzyrzec Podlaski
    9. Piszczac
    10. Rokitno
    11. Rossosz
    12. Sławatycze
    13. Sosnówka
    14. Terespol
    15. Tuczna
    16. Wisznice
    17. Zalesie
    18. Miasto Międzyrzec Podlaski
    19. Miasto Terespol

 

  1. II. Struktura członków BLGD:

Reprezentowany sektor

Liczba członków

Udział procentowy

Publiczny

21

20,79

Gospodarczy

26

25,74

Społeczny

29

28,71

Mieszkańcy

25

24,75



Lista Członków Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania
 

L.p.

Członkowie:

Reprezentowany Sektor

1.

Mariusz Kostka

Mieszkańcy

2.

Dorota Demianiuk

Mieszkańcy

3.

Ewa Kulińska

Mieszkańcy

4.

Wiesław Bylina
,,EKO-BRYKIET”

Gospodarczy

5.

Bożena Jaworska

Mieszkańcy

6.

Arkadiusz Misztal

Mieszkańcy

7.

Karol Gójski

Mieszkańcy

8.

Adam Bielecki

Publiczny

9.

Krystyna Laskowska
Stowarzyszenie ,,Aktywni Gminy Międzyrzec”

Społeczny

10.

Ewa Szymańska

Mieszkańcy

11.

Anna Bąkowska

Publiczny

12.

Karol Michałowski

Gospodarczy

13.

Krzysztof Łochina

Mieszkańcy

14.

Arkadiusz Michalak
OAZATOUR S.C. P. Łosicki, A. Michalak

Gospodarczy

15.

Michał Szymański
PHU AGROMIL

Gospodarczy

16.

Arkadiusz Maksymiuk
,,GLOB-MAX”

Gospodarczy

17.

Agnieszka Nestorowicz

Mieszkańcy

18.

Andrzej Lubański

Mieszkańcy

19.

Andrzej Lubański

Gminny Klub Sportowo- Turystyczny ,,NIWA”

Społeczny

20.

Ryszard Nogaczewski
Gminny Klub Sportowo- Turystyczny ,,AGROSPORT”

Społeczny

21.

Emil Wasiluk
Klub Sportowy ,,Paintsquad”

Społeczny

22.

Leszek Kurjaniuk
Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe ,,Nasza Szkoła”

Społeczny

23.

Teresa Szpilewicz
Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionu

Społeczny

24.

Urszula Andrusiuk
Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Witulin ,,Razem Lepiej”

Społeczny

25.

Paweł Stefaniuk, Sylwester Nestorowicz Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piszczac

Społeczny

26.

Zbigniew Aftaruk

Stowarzyszenie Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów

Społeczny

27.

Jolanta Teresa Gawryluk
Stowarzyszenie Koło Aktywnych Kobiet Łobaczew Mały

Społeczny

28.

Eugenia Szczur
Stowarzyszenie ,,Bużanie”

Społeczny

29.

Beata Łyczewska
Stowarzyszenie Przyjaciół ZiemiKonstantynowskiej

Społeczny

30.

Krzysztof Sójka
Stowarzyszenie Moja Gmina

Społeczny

31.

Anna Czobodzińska-Przybysławska Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie

Społeczny

32.

Monika Dziobek
Stowarzyszenie ,,Za Rzeką Krzną”

Społeczny

33.

Danuta Szaniawska
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rossosz

Społeczny

34.

Urszula Nowicka
Koło Gospodyń Wiejskich w Perkowicach

Społeczny

35.

Grzegorz Sacharuk
Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich

Społeczny

36.

Michał Olesiejuk
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Drelowskiej

Społeczny

37.

Janusz Turecki Regionalne
Stowarzyszenie Kulturalno- Oświatowe Ziemi Podlaskiej ,,Podlasie”

Społeczny

38.

Andrzej Różycki
Rada Sołecka Sołectwa Rossosz I

Społeczny

39.

Dariusz Krawczyk
Ochotnicza Straż Pożarna Kodeń

Społeczny

40.

Tomasz Kukawski
Ochotnicza Straż Pożarna Tuczna

Społeczny

41.

Stanisław Grabowiecki
Parafia Rzymskokatolicka w Janowie Podlaskim

Społeczny

42.

Jacek Guz
Parafia Rzymskokatolicka św. Apostołów Piotra i Pawła

Społeczny

43.

Gminny Klub Sportowy ,,Rokitno"

Społeczny

44.

Ochotnicza Straż Pożarna w ,,Olszynie"

Społeczny

45.

Teresa Kokoszkiewicz
Sklep Spożywczo- Przemysłowy

Gospodarczy

46.

Marek Pomietło
Aktywny Wypoczynek

Gospodarczy

47.

Benita Zuzek
Agroturystyka ,,Dworek nad Bugiem”

Gospodarczy

48.

Anna Sycz

Gospodarczy

49.

Wojciech Kępiński
Gospodarstwo Agroturystyczne ,,ZAMECZEK”

Gospodarczy

50.

Arkadiusz Ładniak
Dworek Diana

Gospodarczy

51.

Ireneusz Zahor
Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe ,,OAZA”

Gospodarczy

52.

Maciej Jaroszuk
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe

Gospodarczy

53.

Dorota Szmydko- Kolejko
P.H.U. ,,KOLEJKO”

Gospodarczy

54.

Eliasz Pietraszuk
Przedsiębiorstwo Remontowo- Budowlane ,,ELBUD”

Gospodarczy

55.

Mariusz Cybulski
Studio Dekoracji Kwiaciarnia

Gospodarczy

56.

Monika Kostka
TAX Monika Kostka

Gospodarczy

57.

Dariusz Walania

DK Napi

 

Gospodarczy

58.

Tomasz Leszczyński
Praktyka Fizjoterapeutyczna Tomasz Leszczyński

Gospodarczy

59.

Tadeusz Bocian
BOCIAN Sp. J.

Gospodarczy

60.

Władysław Bielecki
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

61.

Adam Bahomko
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

62.

Jarosław Dorosz
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

63.

Mariola Glina-Fiutak

Gospodarczy

64.

,,LOZJA" Michał Jałtuszyk

Gospodarczy

65.

ECO-FARM Sosnówka Sp. Z o.o.

Gospodarczy

66.

Tomasz Żurek

Gospodarczy

67.

Sławomir Charczuk

Mieszkańcy

68.

Jarosław Gajewski

Mieszkańcy

69.

Sebastian Santus

Mieszkańcy

70.

Wiesława Zaremba

Mieszkańcy

71.

Wiesław Karwowski

Mieszkańcy

72.

Anna Galczak- Kondraciuk

Mieszkańcy

73.

Robert Romanowicz

Mieszkańcy

74.

Ewelina Wołosowicz

Mieszkańcy

75.

Mateusz Majewski

Mieszkańcy

76.

Emilia Żuk

Mieszkańcy

77.

Stanisława Michałowska

Mieszkańcy

78.

Ewa Jarosiewicz

Mieszkańcy

79.

Elżbieta Jankowska

Mieszkańcy

80.

Robert Baranowski

Mieszkańcy

81.

Barbara Baj- Wójtowicz

Mieszkańcy

82.

Paulina Pietrusik

Mieszkańcy

83.

Miasto Międzyrzec Podlaski
Zbigniew Kot

Publiczny

84.

Miasto Terespol
Jacek Danieluk

Publiczny

85.

Gmina Biała Podlaska
Wiesław Panasiuk

Publiczny

86.

Gmina Drelów
Piotr Kazimierski

Publiczny

87.

Gmina Janów Podlaski
Jacek Hura

Publiczny

88.

Gmina Kodeń
Jerzy Troć

Publiczny

89.

Gmina Konstantynów
Romuald Murawski

Publiczny

90.

Gmina Leśna Podlaska
Paweł Kazimierski

Publiczny

91.

Gmina Łomazy
Jerzy Czyżewski

Publiczny

92.

Gmina Międzyrzec Podlaski
Krzysztof Adamowicz

Publiczny

93.

Gmina Piszczac
Kamil Kożuchowski

Publiczny

94.

Gmina Rokitno
Jacek Szewczuk

Publiczny

95.

Gmina Rossosz
Kazimierz Weremkowicz

Publiczny

96.

Gmina Sławatycze
Grzegorz Kiec

Publiczny

97.

Gmina Sosnówka
Marek Korpysz

Publiczny

98.

Gmina Terespol
Krzysztof Iwaniuk

Publiczny

99.

Gmina Tuczna
Zygmunt Litwiniuk

Publiczny

100.

Gmina Wisznice
Piotr Dragan

Publiczny

101.

Gmina Zalesie
Jan Sikora

Publiczny

 

 

logo12.jpg