^ góra
Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania informuje, że w związku z rezygnacją pani Heleny Suchockiej z udziału w warsztatach nt. zachowania tradycji i obrzędu wielkanocnego, podjęto decyzję o zakwalifikowaniu do uczestnictwa kolejną chętną osobę z listy rezerwowej ? panią Hannę Szupiluk.
Do udziału w warsztatach nt. zachowania tradycji i obrzędu wielkanocnego organizowanych przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania zakwalifikowały się następujące osoby:

Czytaj więcej: Lista osób zakwalifikowanych do udziału w...

Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach nt. tworzenia Questów

 

Do udziału w warsztatach organizowanych przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania zakwalifikowały się następujące osoby:

 

1

Marek Pomietło

2

Barbara Kamińska

3

Monika Kowalczyk

4

Lilla Winniczuk

5

Małgorzata Walczuk

6

Ewa Suwalska

7

Olga Drupaluk

8

Paulina Jakubiuk

9

Mateusz Kozak

10

Maria Bogucka

Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania informuje, że od dnia 12 listopada 2013 r. rozpoczyna nabór uczestników do udziału w szkoleniu z zakresu ?Prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej ukierunkowanej w zakresie turystyki?. Szkolenie odbędzie się w dniach 22-24.11.2013r. w Dworku Zaścianek w Borsukach. Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą ściśle związaną z turystyką jak również osoby zainteresowane podjęciem takiej działalności.

Czytaj więcej: Szkolenie

logo12.jpg