^ góra

Przedstawiamy Państwu planowaną sieć Szlaków rowerowych Południowego Podlasia wykonywaną i znakowaną w ramach projektu współpracy międzynarodowej TEAM. Konsultacje, uwagi i propozycje przyjmujemy drogą elektroniczną do dn. 7 lutego 2014 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniżej link do mapki z szlakami:

MAPA-4nala.jpg

 

 
W dniu 21 maja 2013 r. o godz. 15.00 w Domu Pielgrzyma w Kodniu odbyła się Międzynarodowa Konferencja organizowana przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania. Konferencja rozpoczęła Projekt Współpracy pn. ?TEAM? realizowany w partnerstwie z  regionem  Tielt-Plateau oraz Westhoek z Belgii.

Czytaj więcej: Konferencja Kodeń

Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania informuje, że od dnia 5 lipca 2013 r. rozpoczyna nabór uczestników do udziału w wizycie studyjnej w Belgii młodzieży i osób działających w organizacjach pozarządowych w dniach 06-09.09.2013 r. organizowanej przez Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania. Wizyta studyjna organizowana jest w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy objętego PROW na lata 2007 ? 2013 , w regionie Flandrii Zachodniej.

Czytaj więcej: Wizyta studyjna

logo12.jpg