^ góra

Szanowni Państwo!

W związku z pracami nad nową Lokalną Strategią Rozwoju obejmującą wszystkie gminy powiatu bialskiego prosimy o wypełnienie niniejszej anonimowej ankiety.

Przekazane przez Państwa informacje pozwolą nam określić założenia dotyczące planu komunikacji oraz monitorowania i ewaluacji naszej strategii.

 

Ankietę należy wypełnić do 11 grudnia 2015 r.

 

https://blgd-lsr-2015.webankieta.pl/ - link do ankiety

Prace nad tworzeniem celów w Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność dobiegły końca. Zostały one opracowane na podstawie: przeprowadzonych konsultacji w gminach członkowskich BLGD, licznych ankiet elektronicznych,  a także uwag i spostrzeżeń, które wpłynęły  na skrzynkę e-mailową, w formie arkuszy pomysłów oraz indywidualnych przemyśleń mieszkańców w Punkcie Konsultacyjnym BLGD.

W związku z powyższym wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się
z opracowanymi celami nowej LSR oraz zgłaszania ewentualnych uwag do 11.12.2015r. (piątek) w  Punkcie Konsultacyjnym BLGD. 

Szanowni Państwo !

W związku z kolejnym etapem  prac nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obejmującej wszystkie gminy powiatu bialskiego zapraszamy do wypełnienia Arkusza pomysłu”.

W Arkuszu możecie Państwo przedstawić informacje dotyczące projektu, który chcieliby Państwo zrealizować w nowej perspektywie -projektu, który mógłby otrzymać wsparcie finansowe z funduszy unijnych przy wsparciu BLGD w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Państwa propozycje mogą dotyczyć np. podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej, zadań inwestycyjnych, aktywizacji naszej społeczności, projektów edukacyjnych, społecznych, kulturowych, sportowych, rekreacyjno-turystycznych, czy też organizacji wydarzeń kulturalnych, które będą realizowane przez osoby fizyczne, przedsiębiorców, rolników, jak również organizacje pozarządowe, czy gminy. Państwa pomysły pomogą nam przygotować LSR na  lata 2014-2020.

 Wypełniony „Arkusz pomysłu” należy dostarczyć do Biura BLGD osobiście, pocztą na adres ul. Jana III Sobieskiego 22, 21-500 Biała Podlaska lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 20 listopada 2015 r. (piątek)

Szanowni Państwo!

Na potrzeby tworzenia nowej Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność otworzyliśmy Punkt Konsultacyjny. Zależy nam na zaangażowaniu jak najszerszego grona mieszkańców zamieszkujących teren Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania w wyznaczaniu kierunków rozwoju obszaru. W związku z tym serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w konsultacjach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Punkt konsultacyjny mieści się w Biurze Bialskopodlaskiej LGD przy ul. Jana III Sobieskiego 22 w Białej Podlaskiej.

W punkcie konsultacyjnym mają Państwo możliwość wyrażenia swojej opinii na tematy związane z tworzeniem nowej LSR, uzyskania informacji o założeniach programu Leader 2014-2020, a także pozyskać materiały informacyjne.

logo12.jpg