^ góra

W dniu dzisiejszym tj. 18 września br. odbyło się ostatnie spotkanie konsultacyjne, które zostało przeprowadzone w Gminie Biała Podlaska. Uczestnicy spotkania podczas pracy w grupach poddali analizie katalog problemów, odnosząc się do tych które mogą dotyczyć ich społeczności. Zastanowili się wspólnie nad możliwością ich rozwiązywania i tym, w jaki sposób może się do tego przyczynić tworzona przez BLGD nowa Lokalna Strategia Rozwoju.

Dziękujemy mieszkańcom Gminy Biała Podlaska za udział w spotkaniu.                                     

Jednocześnie przypominamy, że osoby które nie mogły wziąć udziału w spotkaniach a mają pomysły dot. kierunku rozwoju obszaru objętego działaniem Bialskopodlaskiej LGD zachęcamy do korzystania z elektronicznych konsultacji strategii pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Relacja ze spotkania konsultacyjnego w Gminie...

Dnia 15 września 2015 r. o godz. 11:00 w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie odbyło się spotkanie konsultacyjne ze społecznością lokalną. Spotkanie było poświęcone w szczególności analizie mocnych i słabych stron szans i zagrożeń obszaru działania Bialskopodlaskiej LGD. Podczas spotkania przedyskutowano również potrzeby i problemy mieszkańców Gminy Drelów. 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom spotkania za przybycie i dyskusję.

Czytaj więcej: Relacja ze spotkania konsultacyjnego w Gminie...

logo12.jpg