Członkowie BLGD

Obszar działania Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania obejmuje 19 gmin powiatu bialskiego.

 1.      Gminy członkowskie:

  1. Biała Podlaska
  2. Drelów
  3. Janów Podlaski
  4. Kodeń
  5. Konstantynów
  6. Leśna Podlaska
  7. Łomazy
  8. Międzyrzec Podlaski
  9. Piszczac
  10. Rokitno
  11. Rossosz
  12. Sławatycze
  13. Sosnówka
  14. Terespol
  15. Tuczna
  16. Wisznice
  17. Zalesie
  18. Miasto Międzyrzec Podlaski
  19. Miasto Terespol

 

1.1 Struktura członków BLGD

Reprezentowany Sektor Liczba członków Udział procentowy
Publiczny 23 21,90
Gospodarczy 25 23,81
Społeczny 28 26,67
Mieszkańcy 29 27,62

 

 

 

1.2 Lista Członków Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania

L.p. Członkowie Reprezentowany Sektor
1. Mariusz Kostka Mieszkańcy
2. Wiesław Bylina

,,EKO-BRYKIET”

Gospodarczy
3. Ewa Kulińska Mieszkańcy
4. Bożena Jaworska Mieszkańcy
5. Arkadiusz Misztal Mieszkańcy
6. Dorota Demianiuk Publiczny
7. Krystyna Laskowska

Stowarzyszenie ,,Aktywni Gminy Międzyrzec”

Społeczny
8. Karol Michałowski Gospodarczy
9. Michał Szymański

PHU AGROMIL

Gospodarczy
10. Dorota Szelest Publiczny
11. Dariusz Gromisz Mieszkańcy
12. Marzena Grabowska-Nowicka

Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne w Janowie Podlaskim

Społeczny
13. Krzysztof Sójka Gospodarczy
14. Arkadiusz Maksymiuk

,,GLOB-MAX”

Gospodarczy
15. Kazimierz Telega

Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych

Społeczny
16. Piotr Zajko

Ochotnicza Straż Pożarna w Olszynie

Społeczny
17. Eugeniusz Walczewski

Gminny Ludowy Klub Sportowy ,, Rokitno”

Społeczny
18. Leszek Kurjaniuk

Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe ,, Nasza Szkoła”

Społeczny
19. Michał Kąkol, Ryszard Nogaczewski

Gminny Ludowy Klub Sportowo-Turystyczny
,,Agrosport”

Społeczny
20. Emil Wasiluk

Klub Sportowy ,, Pointsquad”

Społeczny
21. Zbigniew Aftruk

Stowarzyszenie Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów

Społeczny
22. Szpilewicz Teresa

Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionu

Społeczny
23. Urszula Andrusiuk

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Witulin ,,Razem Lepiej”

Społeczny
24. Paweł Stefaniuk, Sylwester Nestorowicz

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piszczac

Społeczny
25. Anna Czobodzińska-Przybyławska

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie

Społeczny
26. Monika Dziobek

Stowarzyszenie ,, Za Rzeką Krzną”

Społeczny
27. Eugenia Szczur

Stowarzyszenie ,, Bużanie”

Społeczny
28. Beata Łyczewska

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej

Społeczny
29. Krzysztof Sójka

Stowarzyszenie Moja Gmina

Społeczny
30. Dorota Szaniawska

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rossosz

Społeczny
31. Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich Społeczny
32. Michał Olesiejuk

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Drelowskiej

Społeczny
33. Koło Gospodyń Wiejskich w Perkowicach Społeczny
34. Janusz Turecki

Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ziemi Podlaskiej ,, Podlasie”

Społeczny
35. Tomasz Kukawski

Ochotnicza Straż Pożarna Tuczna

Społeczny
36. Andrzej Różycki

Rada Sołecka Sołectwa Rossosz I

Społeczny
37. Dariusz Krawczyk

Ochotnicza Straż Pożarna Kodeń

Społeczny
38. Andrzej Lubański

Gminny Ludowy Klub Sportowo-Turystyczny ,,Niwa”

Społeczny
39. Stanisław Grabowiecki

Parafia Rzymskokatolicka w Janowie Podlaskim

Społeczny
40. Jacek Guz

Parafia rzymsko-katolicka św. Apostołów Piotra i Pawła

Społeczny
41. Arkadiusz Michalak

OAZATOUR S.C. P. Łosicki, A. Michalak

Gospodarczy
42. Tomasz Żurek

Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy
43. Robert Antoni Wójtowicz

ECO-FARM Sosnówka Sp. Z o.o

Gospodarczy
44. Michał Jałtuszyk

,, LOZJA”

Gospodarczy
45. Teresa Kokoszkiewicz

Sklep Spożywczo-Przemysłowy

Gospodarczy
46. Anna Sycz Gospodarczy
47. Sylwia i Wojciech Kępińscy

Gospodarstwo Agroturystyczne ,, Zameczek”

Gospodarczy
48. Arkadiusz Ładniak

Dworek Diana

Gospodarczy
49. Ireneusz Zahor

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ,, Oaza”

Gospodarczy
50. PHU Jaroszuk Maciej Gospodarczy
51. P.H.U Kolejko Dorota Szmydko-Kolejko Gospodarczy
52. Eliasz Pietraszuk

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ,,ELBUD”

Gospodarczy
53. Mariusz Cybulski

Studio Dekoracji Kwiaciarnia

Gospodarczy
54. TAX Monika Kostka Gospodarczy
55. DK Napi Dariusz Walania Gospodarczy
56. Tadeusz Bocian

BOCIAN Sp.j.

Gospodarczy
57. Władysław Bielecki

Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy
58. Adam Bahonko

Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy
59. Jarosław Dorosz

Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy
60. LB Łukasz Kamiński Gospodarczy
61. Paulina Pietrusik Mieszkańcy
62. Andrzej Lubański Mieszkańcy
63. Krzysztof Łochina Mieszkańcy
64. Ewa Szymańska Mieszkańcy
65. Barbara Baj-Wójtowicz Mieszkańcy
66. Sławomir Charczuk Mieszkańcy
67. Jarosław Gajewski Mieszkańcy
68. Santus Sebastian Mieszkańcy
69. Wiesława Zaremba Mieszkańcy
70. Wiesław Karwowski Mieszkańcy
71. Anna Galczak-Kondraciuk Mieszkańcy
72. Robert Romanowicz Mieszkańcy
73. Ewelina Wosłosowicz Mieszkańcy
74. Majewski Mateusz Mieszkańcy
75. Emilia Żuk Mieszkańcy
76. Stanisława Michałowska Mieszkańcy
77. Ewa Jarosiewicz Mieszkańcy
78. Elżbieta Jankowska Mieszkańcy
79. Robert Baranowski Mieszkańcy
80. Bartłomiej Flis Mieszkańcy
81. Jowita Flis Mieszkańcy
82. Adrianna Sałamacka Mieszkańcy
83. Agnieszka Nestorowicz Mieszkańcy
84. Karol Gójski Mieszkańcy
85. Adam Bielecki Publiczny
86. Anna Bąkowska Publiczny
87. Gmina Biała Podlaska

Wiesław Panasiuk

Publiczny
88. Gmina Drelów

Piotr Kazimierski

Publiczny
89. Gmina Janów Podlaski

Leszek Chwedczuk

Publiczny
90. Gmina Kodeń

Jerzy Troć

Publiczny
91. Gmina Konstantynów

Romuald Murawski

Publiczny
92. Gmina Leśna Podlaska

Paweł Kazimierski

Publiczny
93. Gmina Międzyrzec Podlaski

Krzysztof Adamowicz

Publiczny
94. Gmina Łomazy

Jerzy Czyżewski

Publiczny
95. Gmina Piszczac

Kamil Kożuchowski

Publiczny
96. Gmina Rokitno

Jacek Szewczuk

Publiczny
97. Gmina Rossosz

Kazimierz Weremkowicz

Publiczny
98. Gmina Sławatycze

Arkadiusz Misztal

Publiczny
99. Gmina Terespol

Krzysztof Iwaniuk

Publiczny
100. Gmina Tuczna

Zygmunt Litwiniuk

Publiczny
101. Gmina Wisznice

Piotr Dragan

Publiczny
102. Gmina Zalesie

Jan Sikora

Publiczny
103. Miasto Międzyrzec Podlaski

Zbigniew Kot

Publiczny
104. Miasto Terespol

Jacek Danieluk

Publiczny
105. Gmina Sosnówka

Marcin Babkiewicz

Publiczny