Członkowie BLGD

Obszar działania Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania obejmuje 19 gmin powiatu bialskiego.

 1.      Gminy członkowskie:

 

  1. Biała Podlaska
  2. Drelów
  3. Janów Podlaski
  4. Kodeń
  5. Konstantynów
  6. Leśna Podlaska
  7. Łomazy
  8. Międzyrzec Podlaski
  9. Piszczac
  10. Rokitno
  11. Rossosz
  12. Sławatycze
  13. Sosnówka
  14. Terespol
  15. Tuczna
  16. Wisznice
  17. Zalesie
  18. Miasto Międzyrzec Podlaski
  19. Miasto Terespol

 

1.1 Struktura członków BLGD

 

Reprezentowany sektor

Liczba członków

Udział procentowy

Publiczny

22

21,36

Gospodarczy

27

26,21

Społeczny

27

26,21

Mieszkańcy

27

26,21

 

1.2 Lista Członków Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania

 

L.p.

 

Członkowie:

Reprezentowany Sektor

1.

Mariusz Kostka

Mieszkańcy

2.

Wiesław Bylina
,,EKO-BRYKIET”

Gospodarczy

3.

Ewa Kulińska

Mieszkańcy

4.

Bożena Jaworska

Mieszkańcy

5.

Arkadiusz Misztal

Mieszkańcy

6.

Dorota Demianiuk

Publiczny

7.

Krystyna Laskowska
 Stowarzyszenie ,,Aktywni Gminy Międzyrzec”

Społeczny

8.

Karol Michałowski

Gospodarczy

9.

Michał Szymański
PHU AGROMIL

Gospodarczy

10.

Dorota Szelest

Publiczny

11.

Dariusz Gromisz

Mieszkańcy

12.

Marzena Grabowska-Nowicka

Stowarzyszenie turystyczno-kulturalne w Janowie Podlaskim

Społeczny

13.

Krzysztof Sójka

Gospodarczy

14.

Arkadiusz Maksymiuk
 ,,GLOB-MAX”

Gospodarczy

15.

Karol Gójski

Mieszkańcy

16.

Agnieszka Nestorowicz

Mieszkańcy

17.

Andrzej Lubański

Gminny Klub Sportowo- Turystyczny ,,NIWA”

Społeczny

18.

Michał Kąkol
Gminny Klub Sportowo- Turystyczny ,,AGROSPORT”

Społeczny

19.

Emil Wasiluk
Klub Sportowy ,,Paintsquad”

Społeczny

20.

Leszek Kurjaniuk
 Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe ,,Nasza Szkoła”

Społeczny

21.

Teresa Szpilewicz
 Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionu

Społeczny

22.

Urszula Andrusiuk
Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Witulin ,,Razem Lepiej”

Społeczny

23.

Paweł Stefaniuk, Sylwester Nestorowicz Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piszczac

Społeczny

24.

Zbigniew Aftaruk

Stowarzyszenie Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów

Społeczny

25.

Eugenia Szczur
Stowarzyszenie ,,Bużanie”

Społeczny

26.

Beata Łyczewska
Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej

Społeczny

27.

Krzysztof Sójka
Stowarzyszenie Moja Gmina

Społeczny

28.

Anna Czobodzińska-Przybysławska Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie

Społeczny

29.

Monika Dziobek
Stowarzyszenie ,,Za Rzeką Krzną”

Społeczny

30.

Danuta Szaniawska
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rossosz

Społeczny

31.

Urszula Nowicka
Koło Gospodyń Wiejskich w Perkowicach

Społeczny

32.

Grzegorz Sacharuk
Grupa Lokalnych Inicjatyw Podlaskich

Społeczny

33.

Michał Olesiejuk
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Drelowskiej

Społeczny

34.

Janusz Turecki
Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno- Oświatowe Ziemi Podlaskiej ,,Podlasie”

Społeczny

35.

Andrzej Różycki
Rada Sołecka Sołectwa Rossosz I

Społeczny

36.

Dariusz Krawczyk
 Ochotnicza Straż Pożarna Kodeń

Społeczny

37.

Tomasz Kukawski
Ochotnicza Straż Pożarna Tuczna

Społeczny

38.

Stanisław Grabowiecki
Parafia Rzymskokatolicka w Janowie Podlaskim

Społeczny

39.

Jacek Guz
Parafia Rzymskokatolicka św. Apostołów Piotra i Pawła

Społeczny

40.

Gminny Klub Sportowy ,,Rokitno”

Społeczny

41.

Ochotnicza Straż Pożarna w ,,Olszynie”

Społeczny

42.

Arkadiusz Michalak 
OAZATOUR S.C.  P. Łosicki, A. Michalak

Gospodarczy

43.

Teresa Kokoszkiewicz
Sklep Spożywczo- Przemysłowy

Gospodarczy

44.

Marek Pomietło
Aktywny Wypoczynek

Gospodarczy

45.

Benita Zuzek
Agroturystyka ,,Dworek nad Bugiem”

Gospodarczy

46.

Anna Sycz

Gospodarczy

47.

Sylwia i Wojciech Kępińscy
Gospodarstwo Agroturystyczne ,,ZAMECZEK”

Gospodarczy

48.

Arkadiusz Ładniak
Dworek Diana

Gospodarczy

49.

Ireneusz Zahor
Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe ,,OAZA”

Gospodarczy

50.

Maciej Jaroszuk
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe

Gospodarczy

51.

Dorota Szmydko- Kolejko
P.H.U. ,,KOLEJKO”

Gospodarczy

52.

Eliasz Pietraszuk
 Przedsiębiorstwo Remontowo- Budowlane  ,,ELBUD”

Gospodarczy

53.

Mariusz Cybulski
Studio Dekoracji Kwiaciarnia

Gospodarczy

54.

Monika Kostka
 TAX Monika Kostka

Gospodarczy

55.

Dariusz Walania

DK Napi

Gospodarczy

56.

Tomasz Leszczyński
Praktyka Fizjoterapeutyczna Tomasz Leszczyński

Gospodarczy

57.

Tadeusz Bocian
BOCIAN Sp. J.

Gospodarczy

58.

Władysław Bielecki
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

59.

Adam Bahonko
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

60.

Jarosław Dorosz
Gospodarstwo Rolne

Gospodarczy

61.

,,LOZJA” Michał Jałtuszyk

Gospodarczy

62.

ECO-FARM Sosnówka Sp. Z o.o.

Gospodarczy

63.

Tomasz Żurek

Gospodarczy

64.

Sławomir Charczuk

Mieszkańcy

65.

Jarosław Gajewski

Mieszkańcy

66.

Sebastian Santus

Mieszkańcy

67.

Wiesława Zaremba

Mieszkańcy

68.

Wiesław Karwowski

Mieszkańcy

69.

Anna Galczak- Kondraciuk

Mieszkańcy

70.

Robert Romanowicz

Mieszkańcy

71.

Ewelina Wołosowicz

Mieszkańcy

72.

Mateusz Majewski

Mieszkańcy

73.

Emilia Żuk

Mieszkańcy

74.

Stanisława Michałowska

Mieszkańcy

75.

Ewa Jarosiewicz

Mieszkańcy

76.

Elżbieta Jankowska

Mieszkańcy

77.

Robert Baranowski

Mieszkańcy

78.

Barbara Baj- Wójtowicz

Mieszkańcy

79.

Paulina Pietrusik

Mieszkańcy

80.

Ewa Szymańska

Mieszkańcy

81

Krzysztof Łochina

Mieszkańcy

82.

Andrzej Lubański

Mieszkańcy

83.

Anna Bąkowska

Mieszkańcy

84.

Adam Bielecki

Publiczny

85.

Miasto Międzyrzec Podlaski
Zbigniew Kot

Publiczny

86.

Miasto Terespol
Jacek Danieluk

Publiczny

87.

Gmina Biała Podlaska
 Wiesław Panasiuk

Publiczny

88.

Gmina Drelów
Piotr Kazimierski

Publiczny

89.

Gmina Janów Podlaski
Jacek Hura

Publiczny

90.

Gmina Kodeń
 Jerzy Troć

Publiczny

91.

Gmina Konstantynów
Romuald Murawski

Publiczny

92.

Gmina Leśna Podlaska
 Paweł Kazimierski

Publiczny

93.

Gmina Łomazy
 Jerzy Czyżewski

Publiczny

94.

Gmina Międzyrzec Podlaski
Krzysztof Adamowicz

Publiczny

95.

Gmina Piszczac
Kamil Kożuchowski

Publiczny

96.

Gmina Rokitno
Jacek Szewczuk

Publiczny

97.

Gmina Rossosz
Kazimierz Weremkowicz

Publiczny

98.

Gmina Sławatycze
Grzegorz Kiec

Publiczny

99.

Gmina Sosnówka
Marek Korpysz

Publiczny

100.

Gmina Terespol
Krzysztof Iwaniuk

Publiczny

101.

Gmina Tuczna
 Zygmunt Litwiniuk

Publiczny

102.

Gmina Wisznice
Piotr Dragan

Publiczny

103.

Gmina Zalesie
 Jan Sikora

Publiczny