Informacja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkania informacyjne pn. „Podejmowanie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich”.

Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje: jak zdobyć pomoc finansową na założenie własnego biznesu, do kogo się zgłosić, jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz jak zdobyć doświadczenie zawodowe.Spotkanie odbędzie się  10 marca 2017 r. w godz. 9.45-13.00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14, w sali audiowizualnej nr 8. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Bialskopodlaskiej Lokalnej GrupyDziałania, który zaprezentuje możliwości ubiegania się  o dofinansowanie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Po spotkaniu odbędą się na konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkanie-informacyjne-w-bialej-podlaskiej-dotyczace-wsparcia-z-funduszy-europejskich-dla-osob-rozpoczynajacych-dzialalnosci-gospodarcza-oraz-chcacych-podniesc-swoje-kwalifikacje/ oraz pod numerem telefonu 83 343 58 44, 83 342 28 82